ترفند جدید پیام‌رسان‌های داخلی برای جذب کاربر

یکی از پیام‌رسان‌های داخلی به مناسبت شب یلدا امروز سه‌شنبه 27 آذر ماه از سرویس تماس تصویری‌اش پرده برداشت. این سرویس‌دهی برای اولین‌بار در ایران توسط آی‌گپ اتفاق می‌افتد.

نوشته شده توسط پایش به روزرسانی شده در سه‌شنبه 18 دسامبر 18 | 14:48
ترفند جدید پیام‌رسان‌های داخلی برای جذب کاربر

به گزارش پایش دنیای مجازی اپلیکیشن ایرانی ۲۷ آذر ماه را با خبری جدیدی آغاز کرد. به روایت روابط عمومی پیام‌رسان آی‌گپ از امروز ۲۷ آذر ماه ۹۷ سرویس تماس تصویری به خدمات این پیام‌رسان بومی افزوده خواهد شد.

این رویداد برای اولین بار در پیام‌رسان‌های ایرانی توسط آی‌گپ اتفاق می‌افتد و خبر جدیدی برای کاربران پیام‌رسان‌هاست. این سرویس در پلتفرم‌های اندروید، آی‌او‌اس و دسکتاپ برای تعداد معدودی از کاربران، به صورت آزمایشی ارائه خواهد شد و از شب یلدا به صورت رسمی برای تمام کاربران ارائه خواهد شد.

در این ارتباط زنده که در انواع جلسات و تماس‌های اداری و خانوادگی و مصاحبه‌های متفاوت مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرد، جز هزینه ترافیک معمولی اینترنت دربرگیرنده هزینه‌ اضافه بر سازمانی نیست و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

این پیام‌رسان قبلا با استفاده از معماری پی‌تو‌پی امکان تماس صوتی را در اختیار کاربرانش قرار داده بود . درپی‌تو‌پی ارتباطی بی‌واسطه و ایمن بین دو کاربر برقرار می‌شود و از امنیت بالایی برخوردار است. آی‌گپ این‌ بار با استفاده از همین معماری از تماس تصویری پرده برداشته و در نسخه جدیدش با در دسترس قرار دادن امکانات جدید تلاش کرده بر خدمات و کیفیت سرویس‌دهی که در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد، بیافزاید.

لینک کوتاه :